Varžybose
Mokinių dalyvavimas rajoniniuose sportiniuose renginiuose: Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų šaškių varžybose mokinių komanda iškovojo I vietą. Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių sporto žaidynių kroso estafečių varžybose mokinių komanda iškovojo II vietą. Ukmergės rajono bendrojo ugdymo kaimo vietovių mokyklų sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose: A. Mikalauskas - 60 m bėgimo rungtyje – III vieta, G. Totorenkaitė - 400 m bėgimo rungtyje - II vieta, K.Pacepavičius - 400 m bėgimo rungtyje - III vieta, A. Abišala - 1000 m bėgimo rungtyje- II vieta, S.Mikalauskas – rutulio stūmimo rungtyje – III vieta. Ukmergės rajono bendrojo ugdymo kaimo pagrindinių mokyklų mokinių 2015-2016 mokslo metų sporto žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose: Nerijus Ramelis, Šarūnas Jakučiūnas, Rolandas Miklyčius, Justas Aškinis, Arnas Trotenskis iškovojo III vietą. Už sportinius pasiekimus moksleiviai apdovanoti Ukmergės sporto centro diplomais. ************** Pabaisko pagrindinės mokyklos komanda (Mantvydas Pakalniškis, Viltė Rokaitė, Karina Trotenskytė, Karolis Pačepavičius) Ukmergės r. bendrojo ugdymo kaimo pagrindinių mokyklų mokinių 2016/2017 m.m. sporto žaidynių smiginio (klasikinio) varžybose iškovojo II vietą.Mokinių dalyvavimas rajoniniuose sportiniuose renginiuose: Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų šaškių varžybose mokinių komanda iškovojo I vietą. Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių sporto žaidynių kroso estafečių varžybose mokinių komanda iškovojo II vietą. Ukmergės rajono bendrojo ugdymo kaimo vietovių mokyklų sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose: A. Mikalauskas - 60 m bėgimo rungtyje – III vieta, G. Totorenkaitė - 400 m bėgimo rungtyje - II vieta, K.Pacepavičius - 400 m bėgimo rungtyje - III vieta, A. Abišala - 1000 m bėgimo rungtyje- II vieta, S.Mikalauskas – rutulio stūmimo rungtyje – III vieta. Ukmergės rajono bendrojo ugdymo kaimo pagrindinių mokyklų mokinių 2015-2016 mokslo metų sporto žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose: Nerijus Ramelis, Šarūnas Jakučiūnas, Rolandas Miklyčius, Justas Aškinis, Arnas Trotenskis iškovojo III vietą. Už sportinius pasiekimus moksleiviai apdovanoti Ukmergės sporto centro diplomais. ************** Pabaisko pagrindinės mokyklos komanda (Mantvydas Pakalniškis, Viltė Rokaitė, Karina Trotenskytė, Karolis Pačepavičius) Ukmergės r. bendrojo ugdymo kaimo pagrindinių mokyklų mokinių 2016/2017 m.m. sporto žaidynių smiginio (klasikinio) varžybose iškovojo II vietą.Pasiekimai varžybose 2016-2017 m.m.