Vizija, misija, uždaviniai

2016 m. finansinių ataskaitų rinkinys

Mokinių dalyvavimas rajoniniuose sportiniuose renginiuose: Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų šaškių varžybose mokinių komanda iškovojo I vietą. Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių sporto žaidynių kroso estafečių varžybose mokinių komanda iškovojo II vietą. Ukmergės rajono bendrojo ugdymo kaimo vietovių mokyklų sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose: A. Mikalauskas - 60 m bėgimo rungtyje – III vieta, G. Totorenkaitė - 400 m bėgimo rungtyje - II vieta, K.Pacepavičius - 400 m bėgimo rungtyje - III vieta, A. Abišala - 1000 m bėgimo rungtyje- II vieta, S.Mikalauskas – rutulio stūmimo rungtyje – III vieta. Ukmergės rajono bendrojo ugdymo kaimo pagrindinių mokyklų mokinių 2015-2016 mokslo metų sporto žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose: Nerijus Ramelis, Šarūnas Jakučiūnas, Rolandas Miklyčius, Justas Aškinis, Arnas Trotenskis iškovojo III vietą. Už sportinius pasiekimus moksleiviai apdovanoti Ukmergės sporto centro diplomais.

MOKYKLOS TIKSLAI

Plėtoti mokyklos, kaip besimokančios organizacijos, veiklą.

Gerinti mokymo(si) kokybę.

Plėtoti pagalbą mokiniui.

Tobulinti mokyklos veiklos planavimą.

MOKYKLOS MISIJA

Suteikti moksleiviams tvirtus išsilavinimo pagrindus, teikti prieinamą kokybišką mokslą, sudarant sąlygas visaverčiam, savarankiškam, socialiai saugiam, turinčiam savo vertybines nuostatas, gebančiam tęsti mokslus kitose mokymosi įstaigose jauno žmogaus gyvenimui sparčios kaitos ir konkurencingos visuomenės sąlygomis.

MOKYKLOS VIZIJA

Pabaisko pagrindinė mokykla – moderni, saugi, atvira, demokratiškais principais besovadovaujanti, į žmogiškas vertybes orientuota, besimokanti mokinių, mokytojų ir tėvų bendruomenė. Tai mokykla, teikianti pradinį ir pagrindinį ošsilavinimą, kurioje sukuriant partneryste pagrįstą aplinką būtų įgyvendinta pradinio ir pagrindinio ugdymo programos, būtų įsteigtas daugiafunkcinis centras.