Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ (2018-03-29)

Kovo mėn. 19 d. mokykloje prasidėjo visą savaitę trukusi ,,Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018". Kiekvieną dieną mokiniai pertraukų metu dalyvavo įvairiose veiklose:

Pirmadienį (kovo 19 d.) - pradinukai aplankė visus moksleivius skanduodami šūkį ,,Aš už mokslą, aš už vaiką, už mokykloje gerą laiką". Visiems buvo įteikti balionai.

Antradienį (kovo 20 d.) – muzikos dienos ,,Aš klausau Tavo dainos – Tu klausyk mano".

Trečiadienį (kovo 21 d.) – socialinė akcija ,,Užkrėsk gerumu" – geri darbai gyvūnų prieglaudoje ,,Klajūnas". 6 klasės mokiniai su savo auklėtoja Kristina Kriviene ir VDC ,,Rankų apsupty" vaikai su socialine pedagoge Neringa Šeibokiene vyko į gyvūnų prieglaudą ,,Klajūnas". Vaikai nuvežė gyvūnams skanėstų, šukavo juos, vedžiojo.

Ketvirtadienį (kovo 22 d.) – draugystės šokiai.

Penktadienį (kovo 23 d.) - ,,Sporto diena". Mokyklos moksleiviai dalyvavo draugiškose sportinėse varžybose.

Tik pastebėdami patyčias, netylėdami ir kalbėdami apie jas, visa mokyklos bendruomenė gali prisidėti prie to, kad būtų visiems gera, saugu ir smagu mokykloje.