Pabaisko pagrindinė mokykla
Netradicinės pamokos gamtoje (2018-01-26)

   Sausio 24 d. Pabaisko pagrindinės mokyklos 6-10 klasių moksleiviams geografijos mokytojas Erikas Liumparas ir biologijos mokytoja Audronė Unikauskaitė pravedė netradicines integruotas biologijos – geografijos pamokas. Šios pamokos yra tradicija – jos organizuojamos jau antrus metus, pasibaigus pirmajam mokslo metų pusmečiui. Moksleiviai buvo supažindinti su vandens būsenomis (kieta, šlapia, dujinė), ledo savybėmis, gręžė eketę ir matavo ledo storį, stebėjo, kaip tirpstantis sniegas virsta vandeniu, aptarė pirmosios pagalbos teikimo principus, saugaus elgesio taisykles ant ledo, mokėsi sukrauti laužą.

   Moksleiviai valė sniegą nuo Pabaisko miestelyje esančio tvenkinio, ruošė slidinėjimo trasas. Visi moksleiviai turėjo galimybę pademonstruoti savo meistriškumą čiuoždami pačiūžomis, važiuodami dviračiu. Oras buvo žvarbokas, tačiau visus šildė užkurtas laužas ir lauže virta arbata.

   Įraudę, pilni įspūdžių su gera nuotaika ir kupini idėjų, kaip įdomiau pravesti čiuožykloje pamokas kitais metais, visi grįžo į namus.

   Nuotraukos galerijoje

Priedai:

Atgal...
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© 2012 Visos teisės saugomos