Stovykla Pabaisko pagrindinėje mokykloje (2017-06-21)

Pabaisko pagrindinė mokykla, rūpindamasi vaikų užimtumu, septynioliktąjį kartą organizavo dieninę vasaros poilsio stovyklą. Stovykloje ,,Takelis į vaikų širdis" stovyklavo 1-5 klasių ir 6-10 klasių moksleiviai.

Pagrindinis dėmesys stovykloje buvo skiriamas sveikos gyvensenos stiprinimui, ignoravimo, smurto, patyčių ir žalingų įpročių prevencijai, vaikų saviraiškos skatinimui, darbo komandoje įgūdžių ugdymui.

1-5 klasių moksleiviai stovyklos metu vyko į Ukmergę. Susipažino su senamiesčiu, dalyvavo vaikystės šventės renginiuose. Aplankė mažieji kaimyninį Širvintų miestelį: grožėjosi skverais, parkais, žaidimų aikštelėmis.

Mažųjų stovyklą vainikavo išvyka į Klaipėdą. Moksleiviai lankėsi unikaliame, kelių hektarų ,,Dinozaurų parke", įsikūrusiame Radailiuose. Susižavėję stebėjo delfinų pasirodymą atsinaujinusiame delfinariume, sveikinosi su jūra.

Vyresniųjų moksleivių stovykla buvo turistinio pobūdžio. Jie taip pat vyko į Klaipėdą prie jūros ir dalyvavo turistiniame žygyje.

Išklausę saugaus elgesio instruktažus žygio metu, prie vandens telkinių, keliuose - visi išvyko į žygio pradžios tašką - Želvos miestelį.  Čia susipažino su Želvos apylinkėmis ir dalyvavo ekstremaliame žygyje prie Makių ežero. Pasiekę Makių ežerą įsikūrė stovyklavietėje ,,Čigonų pieva". Žygyje vaikai dalyvavo Geriausio žvejo varžybose, matavo bei svėrė savo laimikius, virė žuvienę, dalyvavo turistinėse rungtyse, maudėsi, gamino lieptą ,,Čigonų pievos " lankytojams, atliko įvairias kitas užduotis, dalyvavo viktorinoje ir nuoširddžiai bendravo prie laužo.

Pavargę, bet laimingi visi grįžo namo, tikėdamiesi kitais metais vėl vykti į tokį patį žygį.

Dėkojame geografijos mokytojui Erikui Liumparui ir informacinių technologijų mokytojui Rimantui Gutauskui už suorganizuotą turistinį žygį.