Paskutinio skambučio šventė (2017-06-15)

Birželio 2 d. mokykloje nuskambėjo paskutinis skambutis. Tą dieną mokykla pasipuošė gėlių žiedais. Pirmokai palydėjo dešimtokus į aktų salę. Čia jų laukė mokytojai, moksleiviai, draugai, tėveliai. Renginį pradėjo nuotaikingas Ingos ir Gabrielės sveikinimas. Linkėjimus išsakė ir prisiminimais dalijosi mokyklos direktorė, pirmoji mokytoja, lietuvių k. mokytoja Daiva. Renginio vedėjos Inga ir Gabrielė pakvietė pakeliauti laiku ir prisiminti smagiausias akimirkas mokykloje - dešimtokai sukūrė filmą apie savo klasę nuo pat pirmųjų dienų mokykloje. Daug smagių emocijų sukėlė mokinių atliekamos dainos. Dešimtokai dėkojo mokyklos mokytojams, o pasiliekantiems devintokams įteikė testamentą ir linkėjo siekti užsibrėžtų tikslų.

,,Mokslas nebuvo ir niekuomet nebus užbaigta knyga" - linkime baigusiems mokyklą mokiniams pasiekti kuo daugiau laimėjimų, siekti savo užsibrėžtų tikslų, sėkmingai išspręsti kilusius sunkumus.