Pradinukų spektaklis ,,Spygliuotuko žiema" (2017-05-10)

Jau trečius metus rengiamas ,,Mažųjų knygų bičiulių festivalis". Šiame festivalyje kviečiami dalyvauti vaikų darželių ugdytiniai ir pradinių klasių moksleiviai. Į šį festivalį įsijungė ir mūsų mokyklos pradinių klasių dramos būrelio nariai vadovaujami pradinių klasių vyr. mokytojos Angelės Gilienės. Moksleiviai kartu su mokytoja skaitė Selemono Paltanavičiaus kūrinius. Pasirinkę vieną iš labiausiai patikusių S.Paltanavičiaus kūrinių, pastatė spektaklį ,,Spygliuotuko žiema". Spektaklis buvo nufilmuotas ir patalpintas vaizdo įrašų svetainėje ,,YouTube", taip pat visa mokyklos bendruomenė turėjo galimybę stebėti šį vaidinimą.

Visi dalyviai gavo prizus - tris 2016 m. Nacionalinio vaikų literatūros konkurso laureatų knygas, o mokytoja, padėjusi vaikams rengti vaidinimą, dovanų gavo Dalios Steponkutės knygą ,,Iš dviejų renkuosi trečią: mano mažoji odisėja".